Wijzigingen van geldigheidsduur brevetten en vervaldatum medical kunnen eenvoudig worden doorgeven via het formulier onderaan deze pagina.

Actuele ledenlijst Vliegvereniging Westerwolde

Naam: Woonplaats: Telefoonnummer: E-mail: Brevet: Medical:
T. Achterberg Groningen 06-51530935 Timo.Achterberg@Teijinaramid.com    
J. Arends Utrecht 06-10898981 azoltac2@gmail.com    
A.B. Backx Loosdrecht 06-20049051 jabbackx@hotmail.nl    
A.N. Bakker Emmen 0591-643574 anbnoord@outlook.com    
B.J.P. van den Berg Weerdinge 06-53183195 brian@dikbosstraat.nl    
F.P. Besteman Blauwestad 06-15090355 f.p.besteman@live.nl    
J.G. Bodewitz Emmen 06-40225206 jaap@bodewitz.com    
F.P. Borger Buinerveen 0599-212792 fpborger@wish.nl    
P.F. Borgman Witteveen 06-12047691 pfborgman@gmail.com    
G.T. Bos Emmen 06-30405806 tiedebos@icloud.com    
S. Bouma Teraard   s.bouma3@knid.nl    
A. Bouma Emmen 06-53223034 aebouma@home.nl    
A.J.A.Q. van Broekhoven Rütenbrock 06-12619136 ad.vanbroekhoven@ewetel.net    
M. van Broekhoven Haren Ems 06-27414303 ad.vanbroekhoven@ewetel.net    
R. van Broekhoven Haren Ems 06-50489042 rik.rvb@web.de    
C. de Bussy Blauwestad 06-25096114 keesdebussy@hotmail.com    
J.T.P.L. Claassen Groningen 06-11714929 jordyclaassen@msn.com 08/2022  
G.W. Dijk Appingedam 0596-682052 geowill@xs4all.nl    
T. Dijk Winschoten 06-11888618 tdsales@hotmail.nl    
F. Dijkstra Coevorden 0524-582112 vendijkco@outlook.com    
W. Doeleman Groningen 050-2308385 w.doeleman@live.com    
J.D. Dokter Fochteloo 06-52626262 info@dokterservices.nl    
K. Draijer Spankeren        
R. Drenth Winschoten 06-47951804 robdrenth@live.nl    
R.J. Drenthen Assen 06-50523750 info@drenthen.nl    
H.R. van Egten Westerbork 0650231731 harryvanegten@gmail.com    
L. Eikens Ter Apel 0599-587155 leon0653429365@gmail.com    
A. Elevelt Nieuwediep 06-46835122 andre.elevelt@gmail.com    
H. Emmelot Zwartsluis 038-3868033 emmelot1@gmail.com    
H.E. Ensing Winsum Gr 0595-443462 henk.ensing@gasterra.nl    
A.R.J.H. van Essen Winneweer 06-12462941 arivanessen@gmail.com    
H. Etienne Westerlee 0597-413670 h.etienne@home.nl    
F.A. van Eykel Assen 06-25311528 ferryvaneykel@cs.com    
J. Falke Klazinaveen 06-13572487 jfalke1972@hotmail.com    
J.M. Flantua Veendam 06-21213154 jmflantua@gmail.com    
F. Folkers Sellingen 0599-322944 fritsfolkers@hetnet.nl    
J.F.J. Gasman Doorn 06-44374502 koosensimone@gmail.com    
E.H. Geertsema Nieuw Buinen 0599-619986 ehgeertsema@hetnet.nl    
D.H.J. Gerritsen Zwolle 06-29433763 gerritsendaan@hotmail.com    
H. van Gils Oldenzaal 0541-519748 h.vangils@planet.nl    
M.J.M. in ’t Groen Hellevoetsluis 06-54710717 amb@mintgroen.nl    
R.L.M. in ’t Groen Tielt-Winge (B) 06-50678071 rob@intgroen.net    
A. Groot St. Jacobiparochie 06-21234864 arjen_degrote@hotmail.com    
M.G.L. Habets Erica 06-23453659 celke@bakje.nl    
J.W.A. van der Heiden Wildervank 06-41185792 arwin@planet.nl    
A.J. Hekkelman Nieuwediep 06-47030157 a.j.hekkelman@gmail.com    
K. Hemssems Mussel 0599-454535 klaas.hemssems@gmail.com    
S.K. Hillenga Oostwold 0597-552084 autohillenga@gmail.com    
S.D.C. van de Hoef Warfstermolen 06-10895344 skydees@gmail.com    
J. Hollander Emmen 0591-624170 04hanshollander@home.nl    
H. Hollander Peize 06-29163247 info@bigscaleheli.com    
D. Hoogenraad Hengelo 074-2430344 Dick.marrianne@hotmail.com    
J.A.M. Hulck Appingedam 06-53844433 jhulck@home.nl    
F. Icke Amsterdam 06-21862696 frans@high5.name    
J.J.J. Jansen Wagenborgen 0596-542786 2coen@home.nl    
R.S. Kamerbeek Emmen 0591-625346 fam.kamerbeek@home.nl    
W. Kamerbeek Ter Apel 0599-580488 willemkamerbeek@outlook.com    
H. Kasemier Zuidlaren 050-4029131 henk.kasemier@ziggo.nl 08/2022 05/2021
B. van Klinken Valthermond 0599-662255 bvanklinken@zonnet.nl    
H. van Klinken Valthermond 0599-662128 info@hvanklinken.nl    
T. Klip Zandeweer 0595-433115 klip@online.nl    
C. Kocks Emmen 06-55818364 info@kocks.nl    
J. Koning Nieuw-Buinen 0599-618525 jan.koning@ziggo.nl    
R. Krämer Duisburg 49203776047 info@kraemer1.de    
A. Kruiter Onstwedde 0599-331711 a.kruiter@hetnet.nl    
F. Kruize Alteveer 0599-332760 kruize59@kpnplanet.nl onbeperkt 08/2022
W. Kruze Winschoten 0597-423619 w.kruze@home.nl    
J. Kuper Emmen 0591-642204 jk.kuper@xs4all.nl    
W.J. Langen Drouwen 06-41277733 langen@live.nl    
R. van der Leeden Warfstermolen 06-55702055 r.vanderleeden@knid.nl    
H. Lever Emmen 0591-627897 harry.lever.68@gmail.com    
B. Lever Meppel 06-53865650 ber46lev@gmail.com    
H.C. Liliënthal Leusden 06-38482280 hlsapakara4@gmail.com    
G. Lindeboom Houtigehage  06-22729243 deet56@hotmail.com    
W.M. Linden Winschoten 06-38709504 wm.linden@planet.nl    
J. de Looff Oostwold 0597-551621 jdelooffpaauwe@ziggo.nl    
J.L. Ludwig Emmen 06-53351348 ludwigemmen@gmail.com    
P.A. van Luijt Emmen 0591-610441 vanluijt@ziggo.nl    
P.J. Luning Havelte 06-20402340 paul@luning.com    
K. Maat Emmercompascuum 06-42741839 info@atecaircraft.nl 05/2022 05/2025
H.A.S. van der Meer Assen 0592-373661 hasvandermeer@hotmail.com    
H.J. Meinders Harkstede 050-4042717 hjmeinders@home.nl    
H.H. Mus Linde 06-34649684 hrmnmus@gmail.com    
M. Muurman Sellingen  0599-322256 mansmuurman@hetnet.nl    
X. Niemeijer Alteveer 06-46169222 x.niemeijer@hotmail.com    
M.H. Nienhuis Winschoten 06-53385708 mattienienhuis@ziggo.nl    
H. Nitzinger Westerstede 01607362886 helmutnitzinger@googlemail.com    
J. Oosterhoff Veendam 0598-626909 hansoosterhoff@stipte.nl    
E. Oosterkamp Linde 06-27341281 eoosterkamp@landstedegroep.nl    
J. Oosterveld Borger 06-20771894 janoosterveld87@gmail.com    
G.L. Pape Amsterdam 06-19648284 glpape1@gmail.com    
Y.J. Pijl Emmen 0591-617089 bpijl@xs4all.nl    
H. Plat Assen 0592-854041 harryplat@home.nl    
C.E.G. Pleijter Epe 06-37467474 christiaanpl@live.nl    
W. de Raad 2e Exloermond 06-13920421 wderaad8@gmail.com    
J.H. Reinders Winschoten 06-50517771 jhreinders@wxs.nl    
R. Roelofsen Beemte-Broekland 06-28485788 rudyroelofsen@icloud.com    
R. Ruiter Norg 06-52223354 reneruiter75@gmail.com    
G.J. Santing Sellingen 06-15622445 gjsanting@gmail.com    
P. Schoon Stadskanaal 0599-638392 pietschoon@ziggo.nl    
D. Schuitema Emmen 0591-346414 douwesmla@gmail.com    
H. Severiens Steenwijk 06-10225702 erik@severiens.nl    
A.J.W. Siedsma Blauwestad 06-22366758 hans.siedsma@ziggo.nl    
B.K. Slim Kolham 0598-380033 slimhalm@ziggo.nl    
J.H. Smith 2e Exloermond 0599-671521 koossmith@hotmail.com    
H.J. Smith Beerta 0599-671521 henk_smith@hotmail.com    
T. Sneevliet Emmen 0591-647047 t.sneevliet@home.nl    
J.H. Snuverink Emmercompascuum 0591-351761 jh@famsnuverink.nl    
C.G.A. Spijkstra Wagenborgen 0596-542786 2coen@home.nl    
J.R.W. Stenekes Winsum Gr 06-11000511 j.stenekes@makelaardijstenekes.nl    
G.H. Sterenborg Wageningen 06-46793444 gertsterenborg@gmail.com    
A.A. Tervoort Hoofddorp 023-5640433 a.a.tervoort@lvnl.nl    
W.L. Tooren Groningen 06-48172141 wltooren@gmail.com    
A. van der Tuuk Schipborg 06-11617943 ardvandertuuk@home.nl    
D. Visser Haren 050-5348279 d.visservos@home.nl    
S. Vokkert Sumar 0511-461889 vokkert@hotmail.com 02/2022 08/2021
J.R. de Vries Leek 06-20601477 janr.devries@gmail.com    
R.H. de Vries Epe 06-22800591 dvmg@live.nl    
H.J.G. de Vries Grolloo 0592-501618 gooitzen757@gmail.com    
E.J. de Vries Drouwen 06-22631838 hejdevries@hetnet.nl    
M. de Waard Vries 06-15409866 maschadewaard@gmail.com    
B. Wagenaar Arnhem 06-51224554 bertwagenaar@hotmail.com    
M. Werkman Winneweer 06-27315114 monique.werkman@gmail.com    
F.H. Wiegersma Tweede Exloërmond 06-27170241 friso1012@gmail.com    
M.B. Wieling Harkstede 06-10095021 wieling@gmail.com 03/2022 03/2021
R. van Wieringen Finsterwolde 0597-354212 remkovw@gmail.com    
W. Wildeman Delfzijl 0596-625630 wwildemanfth82@hotmail.com 11/2022  
J.B.W. Wolterinck Meeden 0598-621466  wwolterinck@gmail.com    
H. Wolthuis Emmen 0591-630938 hmfmh.wolthuis@home.nl    
K. Zegwaard Assen 06-52668640 k24@me.com    

Wijzigingen van geldigheidsduur brevetten en vervaldatum medical kunnen eenvoudig worden doorgeven via het formulier onderaan deze pagina.

 

Laat dit veld leeg indien enkel een wijziging aan de geldigheidsduur van de medical wordt doorgegeven.
Laat dit veld leeg indien enkel een wijziging aan de geldigheidsduur van het brevet wordt doorgegeven.